Cts. Eyl 26th, 2020

VALİ DEMİRTAŞ CEYHAN OSB’NİN ALT YAPI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Adana Valisi Mahmut DEMİRTAŞ, Ceyhan’da kurulan Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi alanındaki altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Vali Yardımcısı Murat SÜZEN, Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram YILMAZ ve Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki KIVANÇ ‘ın da katıldığı inceleme gezisinde Ceyhan OSB’nin mevcut durumu ve gerçekleştirilen çalışmalar tüm detaylarıyla ele alındı.

Vali DEMİRTAŞ, sanayicilere yeni yatırım ve üretim alanlarının oluşturulması amacıyla yaşama geçirilen Ceyhan OSB’nin İl ve Bölge ekonomisine büyük katkılar sağlayacağını dile getirdi. DEMİRTAŞ, Ceyhan OSB’nin konumu nedeniyle stratejik bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

KİMYA OSB’NİN YER TESPİT ÇALIŞMALARI İNCELENDİ

Vali Mahmut DEMİRTAŞ, Ceyhan’da kurulması planlanan Kimya Organize Sanayi Bölgesi’nin de yer tespit çalışmalarını inceledi. İlgililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Demirtaş, Kimya OSB’nin kurulması için tüm çalışmaları titizlikle yürüttüklerini belirtti.

 

Proje hayata geçtiğinde kentin kimya sektöründe ideal bir yatırım ve ticaret ortamı olacağını söyleyen Vali DEMİRTAŞ, projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir