Cum. Tem 10th, 2020

SÖZLÜ’DEN ÖZGÜR ÖZEL’ E SERT TEPKİ

HÜSEYİN SÖZLÜ’DEN İŞÇİLER İÇİN “ASALAKLARI TEMİZ” DİYEN CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZGÜR ÖZEL’ E SERT TEPKİ

TBMM’de “ASALAKLARI TEMİZLEDİK” diyerek işçilere hakaretler yağdıran CHP Grup Başkanvekili Özgür ÖZEL’e tepkiler büyüyor.

Adana Büyükşehir Belediye Eski Başkanı ve MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin SÖZLÜ, CHP Grup Başkanvekili Özgür ÖZEL’e sert tepki gösterdi.

SÖZLÜ ; “Bu kafa PKK’lı Belediye Başkanlarına tam destek, gariban emekçiye ise tam düşman.”dedi.

CHP’li belediyelerde işten çıkarılan işçiler için “ASALAKLARI TEMİZLEDİK” diyen CHP Grup Başkanvekili Özgür ÖZEL’e tepkiler sürüyor.

İşten çıkarılan işçilerden Ali Demir ise, Özgür Özel’den utandığını belirterek, “Ben 4 çocuk babasıyım.Sen bana nasıl asalak dersin? Hiç mi utanmıyorsun? Bu halk sana oy vermiş. Bu oyla sen bizim ekmeğimizi yerken bize hain diyemezsin” diye tepki gösterdi.

İstanbul, Adana ve İzmir’de CHP’li belediyelerde çalışırken işten çıkarılan işçiler suç duyurusunda bulunmaya hazırlanırken bir tepki de Adana Büyükşehir Belediye Eski Başkanı ve MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin SÖZLÜ’den geldi.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin SÖZLÜ sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “HDP’li Belediye Başkanları PKK’ya yataklık ettiklerinden dolayı görevden el çektirilince bunun gibi alçaklar yapılan işlem hukuksuzdur diye Türkiye’yi Avrupa’ya şikayet ederler.Ama gariban emekçiler için CHP’li belediyelerde yapılan hukuksuzluğu da pişkince aklamaya çalışırlar.” dedi.

SÖZLÜ; “Bankamatikçi dedikleri işçilerin hepsi mahkemelere gidip yapılan haksızlığı ispatlıyorlar. Hepsi de yalan söyleyen, haksızlık yapan, hakkımızı yiyen alçaktır, şerefsizdir diye haykırıyorlar.Bilmem zevzek Özgür üzerine alınır mı.”dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir