Cts. Eyl 26th, 2020

SEYİR HALİNDEKİ ARAÇTAN FIRLAYAN LASTİĞİ TUTMAYA ÇALIŞTI

SEYİR HALİNDEKİ ARAÇTAN FIRLAYAN LASTİĞİ TUTMAYA ÇALIŞTI

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde seyir halindeki bir aracın arka lastiği fırlayarak çıktı, yolda 200 metre ilerleyen tekerleği kaldırımda oturan vatandaş tutmaya çalıştı, ancak vatandaşın tutamadığı lastik bir iş yerine çarparak durabildi.

Cemalpaşa Mahallesi, Sumbas yolu üzerinde seyir halinde olan hafif ticari aracın arka lastiği yerinden çıkarak yolda ilerlemeye başladı. O esnada yol üzerinde seyir halinde olan araçlara çarpmadan ilerleyen lastik yaklaşık 200 metre giderek yol kenarına geldi. O esnada kaldırımda oturan ve at arabasıyla iş yeri önüne geldiği öğrenilen bir vatandaş üzerine gelen tekerleği görünce yerinden kalkarak üzerine gelen lastiği tutmaya çalıştığı anlar güvenlik kamerasına yansıyınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Lastiği tutamayan vatandaş iş yerine çarpıp duran lastiği alıp sonra lastiğin fırladığı araca götürdü.

İş yeri sahibi Hikmet Karabağ, “Biz o esnada içerideydik. Bir gürültü duyup dışarı çıktık. İş yerimin önünde bir lastik vardı. Buraya da at arabasıyla şişe getiren bir vatandaş vardı. O lastiği tutmaya çalışmış tutamamış. Lastik iş yerimin önünde çiçek saksısına çarpıp durdu. Camımızı da kırabilirdi. Bu çiçeğe bundan sonra gözüm gibi bakacağım” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir