OTODOLAP CEYHAN’LILARIN HİZMETİNE GİRDİ

Ceyhanlı hemşehrimiz Mert ÇAKIR’ın yeni açmış olduğu araç sahiplerine hizmet vermek için araç aksesuarları,yedek parçalar ve araç alım-satım konularında sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Otodolap kurucusu Mert ÇAKIR:
“Otodolap yeni açılmış ücretsiz bir otomotiv ilan sitesidir.
Satılan veya kiralanan araçların yanı sıra otomotivle alakalı tüm ürün,hizmet ve yedek parça İle alakalı her sektörü içinde bulabileceğiniz benzersiz bir ilan platformdur.

“www.otodolap.com” adresinden kolaylıkla üye olup,ilan oluşturabilir,potansiyel müşteriler ve alıcılar ile hemen etkileşime geçebilirsiniz.

Ayrıca araçlarına sigorta yaptırmak isteyenler veya servis hizmeti veren yerleri arayanlar veyahut da oto kuaför ve oto sanayi gibi işletmelere ulaşmak isteyenler, kendilerine en yakın yeri seçerek arama yapabilecekler…

Herhangi bir ücret ödenmiyor ve İstenildiği kadar ilan oluşturulabiliyor.

Tüm bunlara ek olarak blog sayfamız adlı kategorimizde otomotiv haberleri güncel olarak takip edilebilir.

Otomotiv ile alakalı İş arayanları ve iş verenleri de unutmadım tabii ki. Bu sektör içerisinde iş arayanlar veya personel arayanlar Otodolap’ın Otomotiv İş İlanları bölümünden aradıklarını bulabilecekler.

Bilgisayarınızdan web sürüm keyfini yaşamak için,ilan katagorilerimizi incelemenizi tavsiye ederim.Çünkü ücretsiz oluşturduğum bu hizmet ağı İçin henüz mobil bir uygulama yaptırmadım.

Otodolap’ın ayrıcalıklı dünyasında öncelikle kendi halkımı görmek beni çok mutlu eder.

Burada tüm mesele ; otomotiv denilince akla sadece bir yerin gelmesi ve otomotiv ile alakalı her şeyi bir araya toplayabilme düşüncesini benimsemektir.

Umuyorum ki tüm otomotiv sektörünü bir araya toplayabilir ve bu alanda milletimize gerekli hizmeti verebiliriz.” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir