KOZANLI BERBER’DEN ANLAMLI DAVRANIŞ

ADANA'NIN KOZAN İLÇESİNDE BERBER RAMAZAN KARACA, 3 GÜNLÜK GELİRİNİ, ELAZIĞ VE MALATYA'DAKİ DEPREMZEDELERE ULAŞTIRILMASI İÇİN KOZAN KAYMAKAMI ŞAFAK GÜRÇAM’A TESLİM ETTİ. (BERİL SOLMUŞGÜL/ADANA-İHA)

KOZANLI BERBER’DEN ANLAMLI DAVRANIŞ

Kozanlı berber Ramazan Karaca, 3 günlük gelirini, Elazığ ve Malatya’daki depremzedelere ulaştırılması için Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’a teslim etti.

Kozan’da 24 yıldan bu yana berberlik mesleği ile uğraşan Ramazan Karaca, Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremlerden dolayı mağdur olan vatandaşlara elde ettiği 3 günlük gelirini bağışladı. Ramazan Karaca, dükkanın 3 günlük hasılatını Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’a teslim etti.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, “Ramazan kardeşimize göstermiş olduğu bu anlamlı davranıştan dolayı teşekkür ediyorum. Elazığ ve Malatya’ya Türkiye’nin dört bir tarafından yardımlar ulaştı. Bu kapsamda, kendi iş yerinin hasılatını biriktirerek Elazığ ve Malatya’daki depremzedelere gönderen Ramazan kardeşimize ve çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Ramazan Karaca ise, “Ben ve çalışma arkadaşlarımla birlikte bu kararı aldığımızda gerçekten çok mutlu olduk. Başta bu yardımda emeği geçen değerli müşterilerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyorum. Yapacağımız yardımlar ihtiyaç sahiplerinin bir nebze de olsa ihtiyacını karşılar inşallah” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir