Pts. Eki 26th, 2020

CHP’Lİ ADANA MİLLETVEKİLLERİNDEN CEYHAN’A ÖZEL İLGİ

smart

Cumhuriyet Halk Partisi Adana milletvekilleri Ceyhan ilçe teşkilatına Hayırlı olsun ziyareti yaptılar Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekilleri Müzeyyen ŞEVKİN,Orhan SÜMER Ayhan BARUT ve Burhanettin BULUT Bugün ilçe teşkilatına uğrayarak yeni yönetime Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Vekilleri parti binası önünde ilçe başkanı Fikret CİRİT, yöneticiler ve çok sayıda partili karşılayıp Parti binasına çıktılar kalabalık bir Partili topluluğunun karşıladığı toplantıda vekiller parti binasında partililerle sohbet ederek onların sorunlarını dinlediler daha sonra İl Başkanı Mehmet ÇELEBİ’nin gelmesi ile konuşmalara devam edildi.

Milletvekillerinin yaptıkları konuşmalarda güncel konular erken seçim olasılığı,iktidarın yaptıkları, yanlışlar ve Ceyhan Belediyesi’nin başarılı çalışmaları konu edildi.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir AYDAR’ın genç ve tecrübesizliğine rağmen çok büyük başarılara imza attığını ve Türkiye’de “En genç ve en başarılı başkan” olarak tanındığını belirtiler.

Vatandaşların da sorunlarını dinleyip notlar alan vekiller partililere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir