Cts. Ağu 15th, 2020

CEYHAN’DA SAĞLIK HİZMETLERİ HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDA

 

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’in talimatları doğrultusunda Sağlık Hizmetleri Birimi çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Vatandaşlardan gelen talepler üzerine programlanan ekipler yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. İlerleyen yaşları nedeniyle hareket kısıtlılığı yaşayan ve bu nedenle sağlık hizmetleri, karşılayamayan yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik evde sağlık uygulaması devam ediyor. Belediyemize bağlı sağlık birimi ekipleri 1 haftada 100 evi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın pansuman, tansiyon, şeker ölçümü ve ateşleri ölçülerek sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.

“Vatandaşlarımızın Sağlığı Her Şeyden Önemlidir”

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; ” Evde sağlık hizmetleri kapsamında, ekiplerimiz Ceyhan genelinde ve köylerimizde çalışmalarını sürdürüyor. Yaşlılarımıza en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışıyoruz. Onların sağlığı bizim için her şeyden önemlidir.Yaşlılarımızın pansumanları, tansiyonları, şeker ölçümleri ve ateşleri ölçülüyor. Evde Hasta Bakımı ve Hasta Nakil Hizmetleri ile ihtiyacı olan vatandaşlarımızın en zor anlarında yanlarında oluyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir