Cts. Kas 28th, 2020

CEYHANDA ANTRENÖRLER BİRLİĞİ KURULDU

 

Ceyhan da antrenörler birliği adı altında bir dernek kuruldu.
Ceyhan Antrenörler Birliği Derneği girişimciler grubu olarak ilk ziyaret Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇER’e yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü KOÇER’in beden eğitimi öğretmeni olması, sporcu kimliği olmasından dolayı bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak ve okullardaki sporculara daha iyi imkan sağlamak için bilgi alışverişinde bulunuldu.
Ziyarette Nuh ALCA, Oğuz SÖNMEZ, Süleyman ÇAKMAK ve Muhsin BİRSEN yer alırken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇER’in
“Ceyhan’a böyle bir derneğin açılması benide çok memnun etti. Spor konusunda sizlere elimden gelen her türlü desteği sağlarım. Ceyhan’da ki tüm spor dallarının gelişmesi ve başarıya ulaşması bizleri de ziyadesiyle memnun eder.” Dedi.

Yıllardır Ceyhan’da eksikliği hissedilen fakat bir türlü bir araya gelmeyi başaramayan spor kamuoyu, nihayet cesaretli bir kaç girişimci hocaların katkılarıyla dernekleşmeye giderek seslerini daha rahat duyurmayı Başarabilecekler.

Ceyhan’da ki tüm spor dallarından tüm ilgili hocaların, antrenörlerin
(Futbol, Basketbol, Voleybol, Güreş, yüzme, Karete, Tekvando, Bedmintın, Atletizm VS gibi) dernekleşerek kendilerine bir resmiyet kazandırır kamuoyunda seslerini daha gür duyurup sorunlarına daha kolay çare bulmalarını sağlayacaktır.

Bu girişim grubunun, tüm spor dallarını kapsayan hocaların bir araya gelmesiyle Ceyhan’da spor adına büyük başarıların sağlanması adına ilk adım olarak görülüyor.
Tüm spor dallarını kapsayan bu Dernekte Antrenörler bir araya gelerek sorunlarını, plan ve programlarını konuşup tartıştığı bir merkez olarak Sporculara ve Ceyhanlılara hizmet ederek tüm spor dallarının gelişmesi ve başarı getirmesi için mücadele edileceğine inanılıyor.
Ceyhan’da ki bütün spor branşlarında emek vermiş antrenörler, spor hocaları ve eski sporcuları derneğe üye olmaları ve katkı koymaları için beklediklerini belirten geçici yönetim şu isimlerden oluşuyor.

Naci KUYUMCU, Murat KARATAŞ, Murat GÜLEÇ, Oğuz SÖNMEZ, Hasan ÇÜRÜK, Ali İNCE ve Süleyman ÇAKMAK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir