Cts. Kas 28th, 2020

CEYHAN VE YUMURTALIK’TAKİ OKULLARIN KİTAP DAĞITIMLARI DEVAM EDİYOR

 

Ceyhan ve Yumurtalık taki okullara verilmek üzere gönderilen kitapların dağıtımı sürüyor.
Milli Eğitim Bakanlığının gönderdiği okullarda verilmek üzere gönderilen öğrencilere dağıtılacak kitapların okullara dağıtımı devam ediyor.

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇER’in denetiminde yapılan dağıtımlar koordineleri bir şekilde plan ve program dahilinde okullara ulaştırılıyor.
Milli Eğitim Bakanlığının gönderdiği 325.769 Adet kitap Ceyhan’da 105’i resmi, 20’si özel okul olmak üzere 125 okula dağıtılırken, Yumurtalıkta ise 24 resmi okula dağıtımı yapılıyor.

Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram YILMAZ’ın talimatları doğrultusunda Hareket eden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın araçlarıyla dağıtımları gerçekleştiriyorlar.
Ceyhan’da göreve geldiği günden bu güne kadar yaptığı çalışmalarla Ceyhan’da eğitim çıtasını her gün biraz daha yükseklere çıkaran, tüm okulların inşaatından, boya badanasına, elektriğinden, masa sırasına, laboratuvarından, robotik çalışmalarına kadar ilgilenen ve Eğitimle beraber binalarında okullara yaraşır bir eğitim yuvası olması için mücadele eden 7/24 hiç durmadan çalışan Yılmaz savaşçı, bir ilçe Milli eğitim Müdürümüz var.

Ceyhan için büyük bir şans olan Müdür Murat KOÇER eğitimin her alanında olduğu gibi kitap dağıtım sırasında da İlçe Milli Eğitim Müdürümüz var.

Ceyhan için büyük bir şans olan Müdür
Murat KOÇER eğitimin her alanında olduğu gibi kitap dağıtım sırasında da ilçe milli eğitim müdür yardımcısı Orhan BERGİN ile dağıtımının yapıldığı depoda incelemelerini sürdürdü kitap dağıtımı ise 10 yıldır okulların listelerini hazırlayıp hangi okul hangi kitapları istiyor, Ne kadar öğrenci var Ona göre liste yapıp herhangi bir olumsuzluğa meydan vermemek için dağıtımını kendisi bizzat yapan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli
Olcay GÜRBÜZ yapıyor.

Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın kitap dağıtımı için verdiği kamyonetle Ceyhan ve yumurtalıktaki okullara ulaştırılan kitaplar okulların açılmasından önce okullara dağıtılarak Eğitim’den önce hazır halde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir