Pts. May 25th, 2020

CEYHAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ SÜLEYMAN BARIŞ KARTAL’DAN 1 MAYIS MESAJI

Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Barış KARTAL, 1 Mayıs’ın emeğin ve alın terinin, üreterek çalışmanın takdir edildiği, barış, demokrasi, huzur ve güven içerisinde çalışmak isteyen işçi ve emekçilerin daha iyi çalışma koşulları için verdikleri mücadelenin simgesi olan önemli bir gün olduğunu ifade etti.

Emekçilerin, tarlalardan fabrikalara, maden ocaklarından atölyelere uzanan yerlerde ilmek ilmek işlenen fedakarlık öykülerinin kahramanları olduğunu belirten KARTAL, ülkenin istikrar içinde gelişmesi ve kalkınmasında, ekonomik yapılanmalarında ve hedeflerine ulaşmalarında işçi ve emekçilerin katkısının çok büyük olduğunu kaydetti.

KARTAL, ŞÖYLE DEVAM ETTİ ;

“Büyük ve güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda, ülkemizin gelişme ve kalkınma hamlelerine alın terleriyle büyük katkılar sağlayan, özveriyle çalışan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, bu günün kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularımızın artmasına vesile olmasını temenni ediyor, tüm işçi ve emekçi kardeşlerime ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice güzel günler diliyorum.”dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir