CEYHAN BELEDİYESİ PERSONELİNE GÖZ TARAMASI YAPILDI

Ceyhan Belediyesi personeli, Özel Çukurova Göz Hastanesi’nin yaptığı özel bir uygulama ile göz taramasından geçirildi.

Ceyhan genelinde yaptığı sağlık taramaları ve halka verdiği sağlık hizmetleri ile sosyal belediyecilikte güzel hizmetler sunan Ceyhan Belediyesi, bu sefer de kendi personeline sağlık hizmeti sundu. Ceyhan Belediyesi, bütün personele göz bakım hizmeti sundu. Gözlük kullananlara gözlük numaralarının uygun olup olmadığı konusunda bilgiler verildi.

Ayrıca göz tansiyonu ve yazın görülebilecek rahatsızlıklarla ile ilgili göz doktoru tarafından uyarılarda bulunulan genel göz taramasına, personelin ilgisi bir hayli fazla oldu.

Çukurova Göz Hastanesi doktorları tarafından taramadan geçirilen personel uygulamadan oldukça memnun kaldıklarını dile getirdi. Göz rahatsızlığı olanlara teşhis konulurken, herhangi bir rahatsızlığı olmayanlara da göz sağlığı ile ilgili tavsiyelerde bulunuldu.Ceyhan Belediye Başkanı Kadir AYDAR’ın talebi ile Ceyhan Belediyesi ve Özel Çukurova Göz Hastanesi arasında imzalanan protokol ile belediye çalışanlarına göz tedavilerinde ve cerrahi müdahalelerde indirim uygulanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir