Cts. Eyl 26th, 2020

CEYHAN AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN “EVDE KAL” PROJESINE DESTEK

Ceyhan Ak Parti İlçe Başkanlığı ülkemizi ve dünyayı etkisine alan Korona virüs salgınına karşı evlerinden çıkamayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak kimsesi olmayan 65 yaşüstü 2446 AK Parti üyesinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışma ekibi oluşturdu.

Ülkemizde Koronavirüs salgını giderek etkisini arttırmakta ve can kayıplarının hızla arttığı şu günlerde bünyesinde çalışma ekibi oluşturan Ceyhan AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül; Pazartesi günü oluşturduğumuz ekimizle
üyelerimizin tamamına mesaj yoluyla ulaştık, acil bir durumda ulaşabilecekleri irtibat numaramızı verdik. Teşkilatımızda iki yönetim kurulu üyemizi saat 10:00 – 18:00 arasında nöbetçi olarak bulundurmaya başladık.
Üyelerimiz arasında olan 65 yaş üstü vatandaşımızdan, kronik hastalar ve engelli vatandaşlar, market, eczane ve fırın gibi noktalardan temin edilecek ihtiyaçları için hizmet ekibini kurduk. Ekibimiz üyelerimizin taleplerini alıyor, çağrı merkezi tarafından alınan talep de saha ekibine bildiriliyor. Vatandaşı evinde ziyaret eden ekipler, ihtiyaç listesini alarak alışverişi gerçekleştiriyor. Ekipler alışveriş sonrası temin edilen malzemeleri faturası ile birlikte üyelerimize teslim ediyor.
Vatandaşlarımızdan özellikle rica ediyorum, kendinizi ve sevdiklerinizi riske atmayın. Devletimiz ve bizler bu zorlu süreçte gerekli tedbirleri alıyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızın da uyarıları hassasiyetle dikkate alması büyük önem arz etmektedir.” dedi.

“SİZ EVDE KALIN BİZ SİZE GELİRİZ”

“Siz evde kalın biz size geliriz diyerek başladığımız calışmayla ekiplerimiz her daim hazırdır. Ciddiyetle tedbirlere uymamız halinde bu salgını en az hasarla atlatacağımıza inanıyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir