Pts. May 25th, 2020

CEYHAN AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MUHAMMED İSLAM BÜNÜL POLİS HAFTASI NI KUTLADI

Ceyhan AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, bu yıl 175’inci kuruluş yıl dönümü kutlandığı Polis Haftası nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Ceyhan AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, kamu düzeninin sağlanmasında önemli bir rol oynayan polis teşkilatı, milletin huzur ve güvenliğini tehdit eden her türlü eylem ve girişimin de karşısında durmaktadir.

Başkan Bünül, mesajında; “Türk Polis Teşkilatı demek; Milleti için her halde ve her koşulda seferber olmuş vatan evlatlarını bir arada bulunduran çatı demektir, ocak demektir. Yurdumuzun dört bir yanında görev alan tüm polislerimize kolaylıklar diliyor, işte bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatımızın 175’inci kuruluş yıl dönümünü canı gönülden kutluyorum. Bu teşkilatın her bir mensubu, suç ve suçlularla mücadelenin yanında yasa ve kanunların sorunsuz icrası için çalıştığı gibi, ülkenin ve milletin bekası için de, gerekirse canından dahi geçebilecek kadar vatan sevdalısıdır. Allah, ‘Türk Polisi’ olmak gibi şerefli bir payeyi göğüslerinde taşıyan vatan evlatlarını ocaklarına ve milletimize bağışlasın. Bizler emin ellerde ve emniyette olalım diyerek, canını feda etmiş olan aziz teşkilat mensubu Şehit polislerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyor, gazilerimize de, esenlik dolu nice yıllar diliyorum. Sizi seviyoruz, sizinle güvendeyiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir