Sal. Ağu 11th, 2020

BAŞKAN ERDEM SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya ERDEM Ceyhan’da görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Başkan ERDEM, her zaman zor şartlar altında çalışan ve insan sağlığı için çabalayan hemşireleri görev yerlerinde ziyaret ederek karanfil takdim etti.

Başkan ERDEM ilçede bulunan Ceyhan Devlet Hastanesi ve sağlık ocaklarındaki hemşireleri tek tek ziyaret ederek karanfil dağıttı, görevlerinde kolaylıklar diledi.

Hemşirelere ve tüm sağlık çalışanlarına özellikle korona virüs döneminde verdikleri mücadele için teşekkür eden Başkan Erdem; zor şartlar altında toplum sağlığı için gece gündüz demeden, kendi ailelerinden ve sağlıklarından feragat ederek görev yaptıkları için haklarını ödemenin mümkün olmadığını vurguladı.Hemşireler, Başkan Erdem’e nazik davranışından dolayı teşekkür ederek mutluluklarını dile getirdiler.

Başkan ERDEM ziyareti sırasında “Sağlık çalışanlarımız bizler için çok kıymetli. Özellikle içinde bulunduğumuz korona virüs döneminde canlarını dişine takarak çalışan hemşireler ve diğer sağlık çalışanlarımız bir gün değil her gün hatırlanmalı. Bizler de onları çalıştıkları kurumlarda ziyaret ederek karanfil takdim ettik. Ceyhan Belediyesi olarak biz her zaman sağlık çalışanlarımızın yanındayız ve destekçileriyiz. Bu zor günlerde kendilerine kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir