AK PARTİ TEŞKİLATINDAN CEYHAN’DA MUHTARLAR BULUŞMASI

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen Ceyhan Mahalle Muhtarları istişare toplantısı Ak Parti İl, İlçe teşkilatı mahalle başkanları ve muhtarların katılımıyla gerçekleştirildi.

Ceyhan Öğretmenevi Konferans Salonunda gerçekleştirilen muhtarlarla buluşma ve istişare toplantısına Ak Parti İl Başkanı Av.Mehmet AY,İlçe Başkanı Muhammed İslam BÜNÜL, İlçe Koordinatörü İsa Bozkurt,Yönetim kurulu üyeleri,Meclis üyeleri,Dernek Başkanı Eren ULAŞ mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.İl Başkanı Av.Mehmet AY ve parti yöneticileri,merkez ve kırsal mahalle muhtarlarının dilek ve temennilerini dinledi, sorunlar ve çözüm önerileri üzerinden görüş alışverişinde bulundu.

Sözlerine Dernek Başkanı Eren ULAŞ’a yeni görevinde başarı dileyerek başlayan Ak Parti İl Başkanı AY, Muhtarlık özveri isteyen gönüllülük esasına dayalı bir meslektir. Hiçbir geliri olmadan, mahallesi ve ili adına hizmet veren muhtarlarımız maalesef bugüne kadar hak ettiği ilgiyi,değeri görmüyordu. Uzun bir aradan sonra nihayet Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın duyarlı davranışı karşısında muhtarlarımız hatırlanmış, külliyede üst üste yaptığı toplantılarla muhtarların bir anda Türkiye gündemine gelmesine vesile olmuştur. Muhtarların dertlerini dinlemek, sorun ve sıkıntılarına çare olmak için sık sık bir araya gelerek çözümler üreteceklerini söyledi.

AY, “AK Parti Adana teşkilatı olarak sizler için daima hazır olacağız. Çünkü bizlere sunduğunuz taleplerin tamamının vatandaşın ve mahallenin sorunlarının olduğunu biliyoruz. İnşallah bizler elimizden geldiği kadarıyla sorunların cözümü noktasında yanınızda olacağız.”dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı BÜNÜL; Tüm katılımcılara teşekkür ederek, Muhtarların şehirlerin temel taşı olduğunu ve sorunların çözümünde muhtarın rolünün büyük olduğunu biliyoruz. Bizler sürekli muhtarlarımızla iletişim halindeyiz.”Muhtarlarımızı zaman zaman makamlarında ziyaret edip köy ve mahallerinin durumlarıyla fikir alışverişinde bulunuyoruz.Bu ziyaretler doğrultusunda hizmetlerin daha hızlı ve etkin gelişmesini sağlıyoruz.Herkes bulunduğu makamı ve gücü farklı şeylere değilde kendi vatandaşlarının sorunlarına çözüm aramaya harcamalıdır. Elinde ki gücü kendi ihtirasları doğrultusunda kullanan mevki ve makam sahibi kişiler bu makamlarını yitirmeye mahkumdurlar.Bulunduğumuz makamların hakkını vermek ve başarıya giden yolu, birlik, beraberlik, yardımlaşma,tevazu, şımarmamak,kimseye tepeden bakmamaktan geçer.Bizler muhtarlarımızı önemsiyoruz onların bizlere ilettiği sorunlara çözüm noktasında iktidar partisi olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.” dedi

Program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir