Cts. Eki 24th, 2020

AK PARTİ İL BAŞKANI MEHMET AY’DAN “ŞEKER TADINDA, KIRK YIL HATIRLA” BAYRAM PAKETİ

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı öncesinde Ceyhan Teşkilatına bayram hediyesi olarak
Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri ve Muhtarlara, Şehit ve Gazi ailelerine içerisinde kolonya, kahve ve bayram şekeri olan bir “Hatır” paketi hazırlattı.

İL BAŞKANI MEHMET AY’IN BAYRAM MESAJI

Göreve geldiği günden bu yana dur durak bilmeyen Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ay hediye paketlerinin yanında bayram mesaji da gönderdi.
Mesajında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan Ayının daha sonuna geldiğimiz şu günlerde Covid19 Pandemisiyle aramıza fiziki mesafe koysak da, gönülllerde mesafeleri kaldırdık. Ekmeğimizi, suyumuzu bölüşerek geçirdiğimiz Ramazan ayında, yardımlaşma, birlik ve beraberliğin önemine de değinen Ay, tüm üyelerin, ailelerinin, akrabalarının ve mahalle sakinlerinin bayramını kutlayarak tebrik etti.”

BÜNÜL: “EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ İL BAŞKANIMIZ MEHMET AY’DIR” 

Ceyhan AK Parti Ilçe Başkanı Muhammed İslam Bünül yapılan çalışmayla ilgili olarak; “Yaklaşan Ramazan Bayramı münasebeti ile İl Başkanımız Sn. Mehmet Ay tarafından içerisinde kahve, kolonya ve Bayram şekeri olan bir paket hazırlatarak kıymetli hemşehrilerimize ulaştırılması maksadıyla Ceyhan İlçe Başkanlığına gönderilmiştir. İl Başkanımız göreve geldiği günden bu yana Ceyhan’ımızla özel olarak ilgilenmekte ve yoğun mesai harcamaktadır. Ceyhan’ımızın derdiyle dertlenmektedir. Bayram öncesinde yaptığı bu davranış bizleri ve muhataplarını ziyadesiyle mutlu etmiştir. İl Başkanımız şahsında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

RAMAZAN AY’INDA PAYLAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADIK

Ceyhan Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül; Mübarek Ramazan ayı içerisinde ihtiyaç sahiplerine gıda ve hijyen malzemesi dağıtımını yapmıştık. Milletçe güzelliklerin, iyiliklerin, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Türkiye ve İslam coğrafyasındaki tüm kardeşlerimizin bayramını kutluyorum “dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir