Cum. Ağu 14th, 2020

AK PARTİ CEYHAN İLÇE TEŞKİLATI “MİLLETİN GÜCÜNÜN ÜSTÜNDE BİR GÜÇ YOKTUR”

 

4 yıl önce 2016 yılının 15 Temmuz gecesi, şehit verilen 251 kahramanımızın her birine Allah’tan rahmet, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum.

Milletimizin istiklalini ve ülkemizin istikbalini korumak için Darbecilerin karşısında duran ve Milleti Meydanlara davet eden başta Baş Komutanımız, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere uçakların, tankların, kurşunların karşısına dikilen kahraman milletimizin her bir ferdine ne kadar teşekkür etsek azdır. O gecenin Vatan ve Millet sevdalısı Emniyet güçlerimize, Türk Silahlı Kuvvetlerinin bütün kahraman mensuplarına şükranlarımızı sunuyoruz.

O gece dünyaya örnek teşkil edecek bir dik duruş sergileyen basın mensuplarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, Sabaha kadar kesintisiz ezan ve sala okuyan imamlarımıza, müezzinlerimize, seccadelerinin başında dua eden hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.

Biz imanımıza, tarihimize, kültürümüze ve gençlerimiz olan geleceğimize sahip çıktıkça, Allah’ın izniyle bu ülkeye kimse darbe yapamaz, işgal edemez, bu milleti kimse boyunduruğu altına alamaz.

15 Temmuz’dan sonra vesayet odakları başta olmak üzere, FETÖ’sü, PKK’sı, PYD’si ve tüm illegal terör örgütleri gördü ki bu millet bir ve beraber oldukça, kardeş oldukça, tek yumruk oldukça hiç bir güç, hiç bir kuvvet bu milletle baş edemeyecektir.

Rabbim vatanımızı ve milletimizi korusun, vatanımızı ve milletimizi bölmeye çalışanlara fırsat vermesin. Birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir